„Radość Narodzenia” w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Józefa w Mieni

15 stycznia 2016 Wyłączone przez Tadeusz Lempkowski

"Radość Narodzenia" DPS w MieniDom Pomocy Społecznej w Mieni zaprosił wykonawców programu „Radość Narodzenia” na zaśpiewanie koncertu dla podopiecznych placówki. W dniu 15 stycznia odbyło się wspólne kolędowanie razem z obecnymi na sali pracownikami Domu. Wszystkich uczestników powitała Pani Dorota Celińska, Dyrektor Domu, dziękując za przyjęcie zaproszenia i życząc w Nowym Roku dobrej współpracy i realizacji wielu projektów artystycznych tak bardzo potrzebnych mieszkańcom ośrodka.

"Radość Narodzenia" DPS w MieniKoncert z udziałem wokalistki Anny Osmakowicz, zespołu Zorza, Piotra Millera, Magdaleny Osińskiej,"Radość Narodzenia" DPS w Mieni Julii Aniszewskiej,  Oli Zakrzewskiej oraz Oli Sadoch rozpoczął się od wykonania pięknej „Kolędy na wigilijny wieczór”. W dalszej części programu artystycznego wszyscy obecni, razem z wykonawcami, mogli zaśpiewać tradycyjne polskie kolędy opracowane muzycznie i przygotowane wokalnie przez Panią Annę.

"Radość Narodzenia" DPS w MieniZespół „Zorza”, który wielokrotnie śpiewał w Domu Pomocy Społecznej, tym razem pokazał się również w nowej roli śpiewających chórków.

"Radość Narodzenia" DPS w MieniWiele wzruszenia publiczności wzbudzały pastorałki śpiewane zwłaszcza przez najmłodsze „aniołki” oraz finałowa pastorałka „Zapalcie światło na ziemi”. Radość przesłania koncertu wspaniale przeniosła się na pensjonariuszy domu, którzy brawami i pięknymi słowami ze wzruszeniem dziękowali za piękne spotkanie kolędniczo-noworoczne.

"Radość Narodzenia" DPS w MieniZespól otrzymał wiele gratulacji i słów uznania, a także zaproszenie na kolejne występy, które przyjął z wielką radością.

"Radość Narodzenia" DPS w MieniNa zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na przygotowany słodki poczęstunek, przy którym w trakcie rozmów pojawiły się ciekawe plany wspólnych wydarzeń kulturalnych i działań animacyjnych w Nowym Roku. Oby więcej było takich koncertów i spotkań z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej, tak bardzo życzliwymi i otwartymi na innych ludzi.