Wakacyjna Akademia Talentów – Lato w Klubie Kulturalne Zacisze od 4 do 15 lipca 2016 r.

 

IMAG2849Zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalną na zajęcia, animacje i warsztaty twórcze do Klubu Kulturalne Zacisze w Cegłowie

 

 

Wielo tematyczne zabawy edukacyjne, sportowe i kulturalne, połączone z  wypoczynkiem realizowane będą od 04 lipca do 15 lipca w godz. 8.00 – 14.00, od poniedziałku do piątku.

IMAG2836

Wszystkim uczestnikom  zapewniamy  pyszny gorący posiłek, a także  bardzo ciekawy program Wakacyjnej Akademii Talentów. Przygotowana dla Was bogata oferta programowa to przede wszystkim warsztaty i zajęcia twórcze, sportowe, rekreacyjne i edukacyjne. Będziemy tworzyć wymyślne „dzieła plastyczne”, bawić się muzyką i rytmem, nabierać kondycji w grach i turniejach sportowych, tańcach towarzyskich i dyskotekowych. Planujemy każdy dzień pod innym hasłem . Dla lubiących śpiewać doskonałą zabawą będzie karaoke i Festiwal Piosenki. Dla kochających przygody ogromnym przeżyciem będą gry terenowe, podchody i prawdziwy survival, prowadzony przez profesjonalnego trenera. W wolnych chwilach (o ile takie będą) pobawimy się grami i zabawami świetlicowymi. Będą też zabawy logicznego myślenia, kalambury, zabawy integracyjne i „Teatr Impro”. Będziemy  tez uczestnikami Dnia Filmowego i Dnia Masterchef’a  Juniora w kuchni klubowej i pizzerii, gdzie będziemy stawiać pierwsze kroki  cukiernika i kucharza.

DSC_0054DSC_0051

Warsztaty i zajęcia twórcze przeplecione będą licznymi  wycieczkami, między innymi do stadniny koni, na basen do MOSiR w Mińsku, tereny sportowe „Orlik”, Biblioteki Publicznej, piekarni GS w Cegłowie, Gospodarstwa Agroturystycznego Grażyny Stelmachowskiej Kowalskiej w Rososzy. Finał Wakacyjnej Akademii Talentów odbędzie się w trakcie plenerowego pikniku  rodzinnego, zaplanowanego w  Rezerwacie Leśnym koło Domu Pomocy Społecznej „Jedlina” w Mieni 15 lipca, w godz. 15.00 – 17.30 Serdecznie wszystkich zapraszamy ! Nie przegapcie okazji do fantastycznego spędzenia wakacyjnego czasu wolnego i zdobycia ciekawych umiejętności !

DSC_0085       DSC_0021Ilość miejsc ograniczona!

Oferta adresowana jest dla dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjum.                         Zapisy prowadzone są  pod adresem  e-mail: kkz@ceglow.pl lub t.lempkowski@ceglow.pl                         oraz pod numerem telefonu 535 288 259

DSC_0015

Koszt od uczestnika 70 zł, a dla dzieci z poza Gminy Cegłów 140 zł. Wpłata na konto lub w kasie Urzędu Gminy z dopiskiem „ Wakacyjna Akademia Talentów”  – Lato w Klubie Kulturalne Zacisze wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem uczestnika

 

Rodzice lub opiekunowie w dniu  rozpoczęcia wypełniają kartę uczestnika Wakacyjnej Akademii Talentów – do pobrana w dokumentach strony.

DSC_0067

Zapraszamy do udziału w Gorącym Lecie  Klubu Kultiralne Zacisze! Nie przegapcie okazji do  zabawy i nauki pod okiem doświadczonych i pełnych pomysłów instruktorów. Wykorzystajcie super szansę na odlotowe przygódy, ciekawe spędzenie wakacyjnego czasu wolnego oraz zdobycie nowych sprawności !

Skip to content