Wielkanocne Zajączki w Domu Pomocy Społecznej Św. Józefa w Mieni

31 marca 2016 Wyłączone przez Tadeusz Lempkowski

W dniu 30 marca 2016 r w Domu Pomocy Społecznej Św. Józefa w Mieni odbył się Koncert Wielkanocny w wykonaniu uczestników warsztatów wokalnych Klubu Kulturalne Zacisze.

Koncert Wielkanocny w Domu Pomocy Społecznej w MieniNa zaproszenie Dyrektor Doroty Celińskiej mieszkańcy mogli usłyszeć program artystyczny prezentowany  wcześniej w trakcie Festynu Wielkanocnego w Kulinarnej Wiosce w Podcierniu oraz w czasie Gminnego Spotkania Wielkanocnego w Klubie w dniu 23 marca.

Koncert Wielkanocny w Domu Pomocy Społecznej w Mieni - Julia Aniszewska i Ola ZakrzewskaNa scenie pojawiły się śmieszne zajączki oraz inni młodzi artyści ze specjalnie przygotowanym na tę okazję repertuarem. Publiczności bardzo podobały się wykonywane utwory o czym świadczyły gromkie brawa i słowa podziękowania na zakończenie występu. Koncert poprowadziła Anna Osmakowicz, która też przygotowała wydarzenie od strony wokalnej i artystycznej.

Koncert Wielkanocny w Domu Pomocy Społecznej w Mieni - Paulina FloriańczykWiosenne piosenki wielkanocne wyśpiewały Paulina Floriańczyk, Magda Osińska, Zuzia Sadoch, Ola Zakrzewska, Julia Aniszewska, Natalia Olszewska. Bardzo ciepłe przyjęcie oraz długie rozmowy po zakończeniu prezentacji świadczą o tym, jak bardzo mieszkańcy Ośrodka czekają na tego typu imprezy muzyczne.

To już kolejny koncert zorganizowany w ramach stałej współpracy Klubu Kulturalne Zacisze i Domu Pomocy Społecznej w Mieni.

Tadeusz Lempkowski