Wycieczka do Brukseli z osobą towarzyszącą główną nagrodą dla Miss Gminy Cegłów 2017 !

Drogie Panie, Sympatyczne Dziewczyny ! Zapraszamy do udziału w Konkursie  zorganizowanym specjalnie dla Was.Macie niepowtarzalną szansę zdobyć zaszczytne tytuły Miss i Vice Miss naszej Gminy oraz Miss publiczności. Nagrodą główna jest  wycieczka z osobą towarzyszącą do Brukseli, ufundowana przez  europosła Jarosława Kalinowskiego oraz czek w wysokości 500 zł. Na finalistki czekają też  trzy, dwu i jednomiesięczne karnety do Salonu FiIT Lady w Mińsku, ufundowane przez Panią Urszulę Bąk, jednodniowa sesja fotograficzna w plenerze, wywiad w lokalnej prasie, dwie kolacje dla finalistek z osobą towarzyszącą ufundowane przez Restaurację „U Sąsiadów”, cztery kolacje dla finalistek w Cegłowskiej Pizzerii, zestawy kosmetyków Orrifalame, trzymiesięczne karnety na Warsztaty Taneczne Zumby, karnet do Salonu Kosmetycznego, karnet do Salonu Fryzjerskiego,  dwa karnety makijażu oraz szereg drobnych upominków ! Organizatorzy Gmina Cegłów Klub Kulturalne Zacisze zapraszają wszystkie chętne Panie, nawet te nieco nieśmiałe do udziału w tej sympatycznej zabawie ! Wystarczy dobry humor i chęć miłej zabawy !

Wszystkie uczestniczki będą miał okazję do wspólnego występu i zdjęcia z Gwiazdą tegorocznego XI Festynu Sójka Mazowiecka Zespołem MIG !

Dzisiaj 27 lipca (czwartek) o godz. 18.30 w Klubie Kulturalne Zacisze odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz próba sceniczna. Zapraszamy wszystkie chętne Panie, chcące wziąć udział w tym Konkursie.
miss ceglowa

 

Skip to content