UDiTW

Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku

Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku w Cegłowie jest stowarzyszeniem, które działa na rzecz rozwoju i edukacji osób w różnym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów i emerytów. Pieczę nad działaniem Uniwersytetu sprawuje Prezes Tadeusz Lempkowski i Wiceprezes Jadwiga Krzemińska.

Zajęcia prowadzone w ramach działalności Uniwersytetu obejmują szeroki zakres dziedzin, w tym naukę języków obcych, obsługę komputera czy kulturę fizyczną. Organizujemy wykłady, seminaria, konferencje oraz spotkania klubów zainteresowań, aby w pełni zapewnić naszym uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i zdobywania nowej wiedzy.

Ponadto jesteśmy aktywni również w sferze społecznej, promując aktywność osób w wieku przedemerytalnym, starszych i niepełnosprawnych. W ramach naszych działań, propagujemy ideę integracji społecznej i wspieranie lokalnych inicjatyw. Organizujemy wydarzenia kulturalne i sportowe, takie jak koncerty, festyny, czy wycieczki turystyczne.

Dołącz do nas i odkryj nieograniczone możliwości nauki, rozwoju osobistego oraz ciekawych spotkań z ludźmi o zainteresowaniach podobnych do Twoich! Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą działalnością zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do naszej dynamicznej społeczności! 

Skip to content