Cyrk przyjechał…, czyli XI CFR już za nami

XI Cegłowski Festiwal Rockowy to już historia, jednak jest to historia zapisana złotymi zgłoskami, bowiem impreza ta z roku na rok przyciąga coraz szerszą publiczność, i szczególnie teraz w dobie pandemii, która „zamroziła” większość imprez kulturalnych, CFR jest jednym z największych tego typu wydarzeń w powiecie.

Tegoroczna odsłona CFR miała miejsce w sobotę 12 września, jak zawsze na targowisku im. J. Adamiaka w Cegłowie. Na „wyrosłej” tu na jeden wieczór scenie wystąpiło kilka grup ze słynnym Cyrkiem Deriglasoff na czele. Były wśród nich też: Deuce, Minetaur, Restless i Emmenuelle Rosselini Project. Publiczność jak zawsze dopisała. Dotarła spora rzesza fanów Deriglasoffa i pozostałych zespołów. Licznie zgromadzili się też sami Cegłowianie oraz sąsiedzi z okolicznych gmin. Zdarzały się również osoby przypadkowe, które akurat wysiadały z pociągu, i zaintrygowane muzyką oraz feerią świateł, którymi mieniła się scena, wpadły na chwilę na targowisko i zostały już do końca. Atmosfera imprezy była świetna, co zresztą podkreślali sami artyści.

Imprezę zorganizowało cegłowskie Stowarzyszenie Lazarus w partnerstwie z Gminną Biblioteką Publiczną Kulturoteką, Muzeum Ziemi Mińskiej oraz z licznym partnerami.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Cegłów

Skip to content