Fotorelacja z Święta 3 Maja 2024

Podczas majówki mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Obchodach Dnia Konstytucji 3 Maja. To była nie tylko wspaniała okazja do wspomnień związanych z naszą historią, ale także czas, w którym mogliśmy celebrować wartości, które kształtują naszą wspólnotę! Poniżej znajdziecie krótką fotorelację z naszych obchodów.

Uroczystości pod pomnikiem

Pierwsza część obchodów była uroczystym hołdem dla jednego z najważniejszych momentów w polskiej historii – uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień rozpoczęliśmy mszą świętą w intencji Ojczyzny, po której nastąpiło oficjalne otwarcie obchodów i przemarsze pocztów sztandarowych. Podczas składania kwiatów pod pomnikiem nie zabrakło inspirujących przemówień, które przypomniały nam o patriotycznych wartościach.

Część artystyczna

Nasi goście mieli również okazję obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez Zespół Szkolny w Cegłowie. Dzieci zaprezentowały tematyczne przedstawienie. Ich talent, kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że nasze święto było barwne i pełne wspólnej radości. Dziękujemy im za piękny występ!

Potańcówka ludowa

Wieczorem przyszedł czas na tańce i wspólną zabawę podczas potańcówki ludowej. Wraz z mieszkańcami Cegłowa i okolic mieliśmy okazję świętować w rytmie tradycyjnych melodii. Muzykę i świetną atmosferę zapewnił niezawodny Zespół Ludowy Cegłowianie z Kapelą Tarczyńskich i Kapelą Laszkowskich. Dzięki ich energetycznym występom wszyscy bawili się doskonale. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszych obchodach, dzieląc się z nami duchem patriotyzmu i oddaniem dla naszej Ojczyzny. Wasza obecność sprawiła, że nasze święto było niezapomniane!

Zapraszamy do dalszego uczestnictwa w wydarzeniach Klubu Kulturalne Zacisze!

Skip to content