Kandydatki do tytułu Miss Gminy Cegłów – zapraszamy do głosowania !

Jutro 30 lipca w trakcie XI Festynu 'Sójka Mazowiecka” w Cegłowie odbędzie się finał Konkursu Miss Gminy Cegłów 2017. Można już głosować za pomocą portalu Facebook na Miss Publiczności.Oddajemy swoje głosy poprzez likowanie zdjęcia poszczególnych uczestniczek.  Poniżej przedstawiamy kandydatki, biorące udział w konkursie.

                                                    Klaudia Boguszewska

Klaudia Boguszewska

Klaudia Boguszewska, znak zodiaku „Rak”

Jej pasją jest sport, podróże i moda. Lubi pomagać innym, kocha zwierzęta i przyrodę. Dlatego wyzwaniem dla niej jest dom z pięknym ogrodem. Marzy o pasjonujących podróżach i zwiedzaniu nieznanych zakątków świata. Uczestniczyła już w kilku prezentacjach i pokazach sukni ślubnych.  Bardzo ceni miłość i przyjaźń, ale największa dla niej wartością jest rodzina.

 

                                                           Natalia Sikorska

Natalia Sikorska

Natalia Sikorska, znak zodiaku „Lew”

Interesuje się muzyką, sportem i aktywnym trybem życia, lubi piłkę nożną. Towarzyska, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do wyzwań życiowych. Uwielbia przebywać            w dobrym towarzystwie, dlatego często spotyka się z przyjaciółmi i znajomymi. Marzeniem jest uzyskanie prawa jazdy oraz obejrzenie „El Clasico” na Santiago Bernabeu. Ceni bardzo przyjaźń i otwartych ludzi, lecz stawia przede wszystkim na rodzinę.

 

                                                          Karolina Cyranka

Karolina Cyranka

Karolina Cyranka, zodiakalny „Baran”

Zawsze uśmiechnięta, pogodna, pozytywnie nastawiona do życia. Odważna, kocha zwierzęta, podróże i kulinaria. Nie lubi siedzieć w domu, dlatego z pasją spędza czas na zajęciach sportowych. Uczestniczyła w kilku sesjach zdjęciowych, traktując je jako doskonałą przygodę. Chce być kobietą niezależną i emanującą radością. Marzeniem jest wyjazd na Malediwy i poznanie tamtej części świata. Miłość, szacunek i zaufanie stawia na pierwszym miejscu.

 

                                             Małgorzata Wojdyga

Małgorzata Wojdyga

Małgorzata Wojdyga, znak zodiaku „Ryba”

Gra w piłkę nożną i lubi uczyć się języków, chce doskonalić swój hiszpański. Delikatna,    wrażliwa. Trochę zwariowana i nieco nieśmiała, chociaż w decyzjach stanowcza                   i konsekwentna. Kocha przyrodę, dlatego ceni sobie krajobrazy naszej okolicy, gdzie chętnie spędza aktywnie czas. Uczuciowa romantyczka. Lubi poznawać ludzi, towarzyska  i otwarta na wyzwania. Rodzinę traktuje jako najważniejszą życiową wartość.

 

Skip to content