Koncert The Time Quartet już w tę Środę.

9 września o godz. 19.00 zapraszamy na koncert kwartetu smyczkowego The Time Quartet: pt. „Symfonia Życia Codziennego – Natura Smyczkiem Malowana”. W programie usłyszymy utwory tak znakomitych kompozytorów jak Claude Debussy, Edvard Grieg, czy Camille Saint – Saens.
Wydarzenie odbędzie się w budynku Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Przyrody w Cegłowie. Organizatorem koncertu jest dębowiecka fundacja Czas Sztuki, przy współpracy finansowej ze środków Fundacji PZU oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Skład „The Time Quartet” to: Maksymilian Grzesiak – I skrzypce, Katarzyna Boniecka – II skrzypce, Aleksandra Dembowska-Madejska – altówka, Małgorzata Maśluszczak – wiolonczela.
Wszyscy są absolwentami Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, a także uczestnikami i laureatami licznych konkursów i festiwali.
W swoim repertuarze łączą utwory klasyczne, fragmenty muzyki filmowej, rozrywkowej a także standardy jazzowe. Jak zgodnie przyznają, muzyka to nie tylko ich praca ale i wielka przyjemność wspólnego grania, a także okazja do obcowania z sobą jako grupa przyjaciół. Dlatego też chcą dzielić się ze swą publicznością niepowtarzalną atmosferą swych spotkań i wspólnego muzykowania, pragnąc jednocześnie przemycić jej między dźwiękami kilka ciekawostek na temat najważniejszej ze sztuk.
Środowy koncert będzie drugim, i wcale nie ostatnim, jaki The Time Quartet zagra w Cegłowie.

> Środa, 9 września,
> godz. 19.00,
> gmach Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Przyrody w Cegłowie (ul. Kolejowa 17).

GORĄCO ZAPRASZAMY

Skip to content