Konkurs ULubiony ogród – wykonaj ogród przyjazny owadom

Weź udział w Konkursie ULubiony ogród i wykonaj ogród przyjazny owadom – przedłużony termin zgłoszeń!

ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ OGRÓD PRZYJAZNY DLA OWADÓW! 
NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 30 CZERWCA 2020 R.

Ogród w centrum miasta na podstawie przygotowanej przez siebie koncepcji? Tak, to możliwe! Weź udział w Konkursie i przestrzeń przyjazną dla owadów!

Do 30 czerwca br. czekamy na projekty w ramach Konkursu „ULubiony ogród”, którego tematem jest ogród przyjazny dla owadów. Organizator Konkursu to czasopismo „Zieleń Miejska”, wydawane przez firmę Abrys, wraz z Urzędem Miasta Poznania oraz Zarządem Zieleni Miejskiej w Poznaniu.

KONCEPCJA

Konkurs realizowany jest w trybie „zaprojektuj i wybuduj”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu Skweru Franciszka Rataja, znajdującego się w okolicach ul. Księcia Józefa w Poznaniu. Konkurs realizowany jest w trybie „zaprojektuj i wybuduj. Laureat Konkursu, oprócz przygotowania projektu koncepcyjnego, przygotuje także projekt techniczny ogrodu oraz podejmie się jego realizacji! 

UCZESTNICY
Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do projektantów i architektów krajobrazu, którzy w ciągu trzech lat poprzedzających edycję konkursu, zrealizowali wybrane dwa projekty zagospodarowania zieleni miejskiej. 

NAGRODY 

I miejsce:

zlecenie w formule „zaprojektuj i wybuduj” na realizację ogrodu, 

II miejsce:

nagroda finansowa o wartości 5000 zł 

III miejsce:

nagroda finansowa o wartości 2500 zł

Regulamin i formularz zgłoszenia poniżej:

http://www.abrys.pl/media-branzowe/konkursy/ulubiony-ogrod/?utm_source=BAZA-NEWSLETTER-WSZYSTKIE-ZGODY&utm_campaign=f357406ad0-EMAIL_CAMPAIGN_2020_01_09_11_47_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_dbcd440ef5-f357406ad0-64465617

KONTAKT
w kwestiach formalnych:
Marta Siatka, tel. 660-762-427,
e-mail: m.siatka@abrys.pl

w kwestiach merytorycznych:
Natalia Ziółkowska, tel. 61-860-85-27,
e-mail: natalia.ziolkowska@zzmpoznan.pl
Skip to content