Spotkanie dot. przeglądu leków oraz wykład „Złoty wiek w dobrej formie” odwołane!

Spotkanie dot. przeglądu leków oraz wykład „Złoty wiek w dobrej formie” odwołane!

30 listopada 2022 Wyłączone przez Jakub Szewczyk

Z przykrością informujemy, że spotkanie dot. przeglądu leków oraz wykład „Złoty wiek w dobrej formie”, zaplanowane na 5 grudnia zostaje odwołane z uwagi na niedyspozycyjność prelegenta.

Będziemy na bieżąco informować o kolejnym terminie spotkania!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, w ramach którego porozmawiamy o 💊 Przeglądzie Lekowym 💊, który polega na całościowym przeglądzie farmakoterapii pacjenta, uwzględniającym wszystkie stosowane leki i preparaty.

🟢 Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 11.00 w nowej strażnicy OSP w Cegłowie

🟢 W przeglądzie może wziąć udział osoba przyjmująca na stałe nie mniej niż 10 leków, w tym lek na receptę i bez recepty (konsultacje są darmowe oraz prosimy, by osoby wzięły swoje leki ze sobą na to spotkanie)

🟢 Podczas spotkania odbędzie się również wykład „Złoty Wiek w dobrej formie”, który poprowadzi dr n. farm. Piotr Merks – Zakład Farmakologii i Farmakologii Klinicznej, Collegium Medicum. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Celem takiego przeglądu lekowego jest identyfikacja rzeczywistych lub potencjalnych problemów pacjenta związanych ze stosowaniem leków i ich przyczyn, w tym związanych z przestrzeganiem przez pacjenta zaleceń dotyczących farmakoterapii oraz jego udziału w procesie farmakoterapii, uszeregowanie tych problemów według ich ważności i poziomu ryzyka dla pacjenta. Ważnym elementem jest także edukacja pacjenta w zakresie: właściwego sposobu stosowania leków, profilaktyki i zdrowego stylu życia, przestrzegania zaleceń farmakoterapeutycznych, prawa do uzyskania wyczerpującej informacji o stosowanej farmakoterapii podczas każdej wizyty u lekarza i podczas konsultacji farmaceutycznej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi farmaceutami – Realizatorami Przeglądów Lekowych w Polsce!

http://przegladlekowy.com.pl/