Festiwal Złota Sójka 2024

Zapisy na „VI Cegłowski Festiwal Muzyczny – Złota Sójka” właśnie ruszyły!

Zapraszamy wszystkie lokalne talenty muzyczne do udziału! Wokaliści solowi i w duetach, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne i zespoły muzyczno-taneczne zachęcamy do starcia o nagrodę Grand Prix Burmistrza Cegłowa oraz nagrody pieniężne.

Przesłuchania odbędą się w dniu 18 czerwca 2024 r. od godziny 12:00 w Centrum Konferencyjnym w Cegłowie, przy ul. Kolejowej 17. Finaliści konkursu wezmą udział w Koncercie Laureatów w trakcie XVI Festiwalu Folkloru i Smaku „Sójka Mazowiecka” – Piknik w Miasteczku Cegłów w dniu 13 lipca 2024 r. na Stadionie Miejskim (ul. Poprzeczna 27). Tego dnia zostaną również uroczyście wręczone nagrody na scenie przez Burmistrza Cegłowa, który pełni honorowy patronat nad konkursem.

Wszystkie kategorie konkursowe, warunki udziału i kryteria oceny znajdują się w Regulaminie. Warunkiem udziału jest przesłanie na maila kkz@ceglow.pl prawidłowo wypełnionej „Karty uczestnika” oraz dostarczenie jej Organizatorowi w formie papierowej na pół godziny przed startem przesłuchań. Zdobycie Statuetki Grand Prix Burmistrza w poprzednich edycjach Festiwalu uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Dyrektor Festiwalu: Tadeusz Lempkowski
Dyrektor artystyczny Festiwalu: Anna Osmakowicz

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do zaprezentowania się szerszej publiczności. Czekamy na Wasze talenty!

Skip to content