Inauguracja Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku – spotkanie z pisarzem Wiesławem Budzyńskim

W najbliższy poniedziałek 3 października o godz. 17.30 w Klubie Kulturalne Zacisze odbędzie się inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku. Na rozpoczęcie tego nowego projektu Klub zaprosił znakomitego gościa Pana Wiesława Budzyńskiego,kiedyś mieszkańca Mrozów pisarza, autora wielu znakomitych książek, między innymi antologii i biografii poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

291276-352x500

W trakcie spotkania będzie można otrzymać autograf pisarza na posiadanych jego wydawnictwach. Niestety wszystkie dotychczasowe nakłady wydania „Miłości i śmierci Krzysztofa Kamila” oraz pozostałych książek zostały wyczerpane. W naszej Gminnej Bibliotece dostępne są cztery pozycje, między innymi „Miasto Lwów” i  „Schulz pod kluczem”.

240306-352x500

 

 

 

 

O nowych wznowieniach autor opowie w trakcie spotkania. W drugiej części inauguracji omówione zostaną sprawy organizacyjne, zasady uczestnictwa w projekcie oraz terminarz najbliższych zajęć i wykładów.Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych oraz zainteresowanych literaturą i poezją. Wstęp wolny!

Skip to content