Konkurs Dobrego Adresu na Sójkę Mazowiecką

🟢 Specjalnie na Sójkę Mazowiecką firma Dobry Adres przygotowała konkurs „𝗦𝘁𝘄𝗼́𝗿𝘇 𝗵𝗮𝘀ł𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗺𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝗲 𝗺𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗗𝗼𝗯𝗿𝘆 𝗔𝗱𝗿𝗲𝘀 𝘄 𝗖𝗲𝗴ł𝗼𝘄𝗶𝗲 𝘄 𝗱𝗼𝘄𝗼𝗹𝗻𝘆𝗺 𝘀𝘁𝘆𝗹𝘂 𝗹𝗶𝘁𝗲𝗿𝗮𝗰𝗸𝗶𝗺”.

🟢 Konkurs odbywa się w dniach 𝟭𝟮.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿. – 𝟭𝟱.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿. (do godziny 18.00)

🟢 𝗧𝗲𝗿𝗺𝗶𝗻 𝘀𝗸ł𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗮𝗻𝗸𝗶𝗲𝘁 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵: 12 – 15 lipca (online) oraz 15 lipca w godz. 14.15 – 18.00 w trakcie XV Festiwalu Folkloru i Smaku ,,Sójka Mazowiecka” – Piknik w miasteczku Cegłów.

🟢 Przedmiotem konkursu jest stworzenie hasła promującego mieszkania budowane przez Dobry Adres spółkę z o.o. w Cegłowie w dowolnym stylu literackim. Pierwszy wers powinien zaczynać się od słowa: lepiej, lepszy, lepsza, lepsze. Natomiast drugi wers powinien zaczynać się od słowa: niż, niźli, niżeli, aniżeli.

🟢 Konkurs adresowany jest do osób indywidualnych i może mieć charakter zespołowy, np. rodzinny. Osoby niepełnoletnie mogą̨ wziąć udział w Konkursie wyłącznie pod opieką osób dorosłych (będących ich rodzicem bądź opiekunem prawnym).

🟢 𝗡𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝗮̨ 𝗴ł𝗼́𝘄𝗻𝗮̨ konkursu jest voucher na 7-dniowy pobyt o wartości 2 793 zł. w domku w wybranej lokalizacji nadmorskiej sieci Holiday Park & Resort!

🟢Link do ankiety konkursowej: https://forms.gle/oqWm5Ar5DKAYF3Jr5

ℹ️ Więcej informacji o konkursie znajdziecie w regulaminie:

Skip to content