Lato z Cegłowem 2017

14 lipca 2017 Wyłączone przez Tadeusz Lempkowski

Lato w pełni. Klub Kulturalne Zacisze nie ma przerwy urlopowej. Włączamy się w projekt pod hasłem „Lato z Cegłowem”.  Zapraszamy do nas na atrakcyjne propozycje programowe. Odbywać się będą: warsztaty wokalne, i  piosenki estradowej prowadzone przez instruktora Annę Osmakowicz (informacje i kontakt pod numerem tel.662 558 164), warsztaty taneczne Zumba dla młodzieży i dorosłych, prowadzone przez instruktora Joannę Pomarańską (informacje i kontakt pod numerem tel.501 020 080), zabawy muzyczne karaoke prowadzone przez instruktora Tadeusza Lempkowskiego (informacje i kontakt pod numerem tel.535 288 259) oraz próby zespołu Zorza, prowadzone przez Jolantę Kowalczyk (informacje i kontakt pod numerem tel 707 402 980).

Wszystkie sympatyczne Panie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym Konkursie „Wybory Miss Gminy Cegłów 2017. Zapisy ruszają  od 17 lipca. Tydzień intensywnych przygotowań rozpocznie się 24 lipca. Będą warsztaty zumby, wizażu, autoprezentacji oraz ruchu scenicznego.Dla zgłoszonych uczestniczek wszystko bezpłatnie ! Konkurs zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Więcej szczegółów, regulamin, karta zgłoszenia opublikowane będą 15 lipca na .naszej stronie i portalu Facebook.

loto z Ceglowem2
W sierpniu planowane są w wybrane dni  zajęcia i zabawy świetlicowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych zajęciach..                                                                           Klub jest również współorganizatorem Festynu Rodzinnego „Kiczkowskie Koloryty”, który odbędzie się 23 lipca w godz. 14.30 – 23. 30 w Domu Kultury w Kiczkach. 30 sierpnia zapraszamy do Cegłowa na wydarzenie roku czyli XI Festyn Sójka Mazowiecka z udziałem wielu wykonawców i zespołów muzycznych. Tegoroczną gwiazdą koncertu finałowego będzie znany     i popularny zespół MIG, grający i śpiewający w stylu disco polo. Z kolei  13 sierpnia zapraszamy do Rososzy na tradycyjne „Dni Sera”  a 27 sierpnia na Gminno Parafialne Dożynki.

miss ceglowa