Zumba, zuuuuumbaaaa…. zumba kidss, ole !

Dzieci i dorośli rozpoczęli aktywnie nowy sezon edukacyjny na zajęciach Zumby dla młodzieży i dorosłych oraz Zumby Kidss. Zajęcia o charakterze tanecznym i fitness prowadzi doświadczona instruktorka Joanna Pomarńska. Odbywają się w Sali Gimnastycznej Hali Sportowej przy Zespole Szkolnym w Cegłowie w środy o godz. 17.30 dla dzieci, o 18.30 dla grupy dorosłej. Serdecznie zapraszamy.

.Pani Joanna tak pisze o zajęciach i sobie:

Dzieci uwielbiają wygłupiać się i świetnie bawić do muzyki w gronie swoich rówieśników. Więc dlaczego nie wykorzystać tej cechy do ich przygody z aktywnością fizyczną?  ZUMBA KIDS to zajęcia dla dzieci w wieku 4-8 lat. Przez proste, atrakcyjne choreografie taneczne, animacje i zabawy dzieci rozwijają poczucie rytmu oraz umiejętność pracy w grupie. To, co najważniejsze, to dobra zabawa i pozytywna motywacja do aktywności i zdrowego trybu życia. 

IMG_1589
Jestem licencjonowanym instruktorem zajęć ZUMBA FITNESS i ZUMBA KIDS. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, a prywatnie jestem mamą trójki dzieci w wieku przedszkolnym.
DSC06998
Ważne dla mnie jest, by dzieci na zajęciach były bezpieczne, czuły się wyjątkowe i fantastycznie się bawiły. Tutaj można rozładować nadmiar energii, śpiewać, tańczyć, szaleć, a czasem nawet krzyczeć 🙂
Dzieci nabieraja pewności siebie, odkrywają swoje indywidualne talenty, możliwości, rozwijają poczucie rytmu, poznają rytmy całego świata.                                                                                               

CEGŁÓW KIDS

 

Skip to content