Zapraszamy na pierwszy seans tegorocznego Cegłowskiego Kina Letniego. Na dobry początek wakacji przygotowaliśmy pełną humoru i wzruszeń opowieść o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i pewnego niesfornego kosmity.
Pokaz odbędzie się 26 czerwca o godz. 21:00 na placu za Kulturoteką.
O filmie:
„Lilo i Stich” to historia dziewczynki mieszkającej na Hawajach, która zaprzyjaźnia się z niezwykłym stworzeniem przybyłym z kosmosu. Choć Stich początkowo sieje chaos, z czasem odkrywa, czym jest przyjaźń, miłość i rodzina. Film w ciepły i zabawny sposób przypomina, że „ohana” oznacza rodzinę, a rodzina znaczy, że nikt nie zostaje sam ani zapomniany.
Zapraszamy na pełen przygód seans i wspólne rozpoczęcie filmowego lata w Cegłowie.
Wstęp wolny.