Zumba Fitness i Kids- Ruszają nowe sekcje dla młodzieży i dzieci

Zapraszamy młodzież i dzieci do nowych sekcji naszego Klubu: Zumba Fitness i Zumba Kids. Pierwsze otwarte bezpłatne zajęcia odbędą się w środę 5 kwietnia o godz. 17.30 dla obu sekcji. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy w trakcie kolejnych zajęć. Przyjdźcie, zobaczcie, pobawcie się, poćwiczcie i potańczcie. To nic nie kosztuje. Jak się Wam spodoba, to się zapiszecie, jak nie , to nie. Może wtedy wymyślimy coś innego, np dla dziewcząt warsztaty         z wizażystką. Teraz kilka słów o profilu zajęć:

.Zumba Kids to 45 minut fantastycznej tanecznej zabawy, dzięki której dziecko poprawi koordynację ruchową, a przede wszystkim wzmocni i rozciągnie ciało już od najmłodszych lat. Zumba Kids to zajęcia dla każdego dziecka bez względu na predyspozycje. Dzieci uczą się nie tylko nowych tanecznych choreografii, ale również zasad współpracy w grupie i wzajemnego szacunku oraz wzmacniają poczucie własnej wartości. Zajęcia Zumba Kids to promocja zdrowego styl życia. Dzieci nie lubią nudy i monotonni, dlatego zajęcia to nie tylko nauka, ale przede wszystkim super zabawa. Urozmaiceniem zajęć są różne konkursy i zabawy,                 a dodatkową motywacją dla dzieci zbieranie naklejek i nagrody. To samo można powiedzieć     o grupie starszej czyli Zumbie Fitness. Różnica polega na stopni trudności.

DSC02572

 

Nazywam się Joanna Pomarańska.                          Jestem licencjonowanym instruktorem ZUMBAÒ. Przez kilkanaście lat pracowałam z dziećmi prowadząc zajęcia „Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier” w szkołach oraz przedszkolach. Obecnie prowadzę zajęcia ZUMBAÒ dla dorosłych oraz ZUMBA KIDSÒ dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Zumba to dla mnie radość, zabawa, uśmiech, styl życia, taniec, różnorodność form ruchu i rytmów. Dzielenie się tą pasją – to moja praca.

Skip to content